Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2021.03.03
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
KYUNG BANGAL12250.000012650.000012200.000012650.0000+3.2747,035
HITEJINROHOLDAL15450.000015550.000015300.000015550.0000+0.9719,603
YUYU PHARMAAL12000.000012650.000011950.000012450.0000+2.8972,345
HANKOOK&COMPANYAL17650.000017900.000017500.000017800.0000+0.85315,710
DAYOU PLUSAL822.0000838.0000815.0000833.0000+1.83746,375
HANWHA GENERALAL3730.00003870.00003695.00003840.0000+3.09767,140
DAE WON KANG UPAL4155.00004255.00004115.00004200.0000+1.45392,801
CHOSUN REFRACTRYAL79400.000080300.000075300.000079800.0000+0.502,480
CHUNIL EXPRESSAL64000.000065400.000063900.000064900.0000+0.46935
SAMSUNG FIRE INSAL181000.0000182500.0000179500.0000182000.0000+0.55156,891
HWACHEON MACAL31500.000031600.000031050.000031600.0000+0.482,848
LG INTERNATIONALAL27350.000027500.000026950.000027400.0000+1.29167,596
EUGENE INV&SECAL3840.00003980.00003770.00003980.0000+5.71614,901
GS GLOBALAL2180.00002235.00002180.00002235.0000+1.82315,866
SANGSANGININVSECAL1095.00001125.00001090.00001120.0000+1.82130,668
HM SECURITIESAL11650.000012350.000011550.000012350.0000+5.56229,028
SHINYOUNG SECAL55600.000056200.000055100.000056000.0000+0.7211,680
SHINYOUNG SEC PREFERENCE S1AL55700.000056300.000055300.000056100.0000+0.725,432
HANYANG SECAL10000.000010400.000010000.000010350.0000+2.4839,929
SHIN HWA SILUPAL22800.000023700.000022800.000023300.0000+1.308,684
ALUKOAL4480.00004845.00004460.00004685.0000+4.582,846,773
VIVIENAL3265.00003590.00003265.00003410.0000+4.443,237,545
SH E & CAL919.0000953.0000919.0000951.0000+2.04987,478
BUMYANG CONSTAL5010.00005600.00005000.00005550.0000+10.122,558,358
SHINIL ELECAL2150.00002180.00002145.00002180.0000+0.69723,669
CHIN HUNG INTLAL2570.00002615.00002535.00002610.0000+3.1677,059
SAM YUNG TRADINGAL14100.000014350.000014000.000014350.0000+1.4125,570
MIWON COMMERCIALAL156000.0000159000.0000155500.0000159000.0000+2.253,432
D I CORPAL5920.00006160.00005920.00006160.0000+3.01186,164
ILSHIN SPINNINGAL86700.000088800.000086500.000088700.0000+2.314,969
SAM YANG FOODSAL87500.000090000.000087500.000089400.0000+1.5918,752
SSANGYONG CEMAL6670.00006780.00006670.00006720.0000+0.30539,390
YUANTA SEC KORAL3075.00003140.00003050.00003120.0000+1.30253,046
HW INV&SECAL2740.00002825.00002705.00002805.0000+1.811,093,708
DAISHIN SEC PREFERENCE S1AL10400.000010850.000010150.000010850.0000+9.15667,407
DAISHIN SEC-2P PRFAL9820.000010350.00009740.000010350.0000+9.41250,915
HANSUNG ENTAL7290.00007820.00007280.00007780.0000+6.7271,580
SAM YOUNG CHEMAL2820.00002940.00002785.00002905.0000+3.01127,950
CHIN YANG INDAL3965.00004020.00003950.00004015.0000+0.7586,226
NAMYANG DAIRYAL293500.0000297500.0000293500.0000297500.0000+0.511,051
HYUNDAI STEELAL40950.000042450.000040550.000042450.0000+4.301,288,449
TAEYANG METALAL1210.00001260.00001205.00001255.0000+4.15291,797
HANSOL HOLDINGSAL3560.00003610.00003550.00003595.0000+0.8478,499
SAMICK THKAL12200.000013400.000012050.000013150.0000+6.91393,545
HANSOL TECHNICSAL9930.000010500.00009920.000010400.0000+5.80856,224
LOTTE CHILS-1P PRFAL61300.000062800.000060900.000062700.0000+2.962,302
HYUNDAI MTR PREFERENCE S1AL107500.0000108500.0000106000.0000108500.0000+1.4059,482
KOREA AIR SVCAL38550.000039800.000038000.000039800.0000+3.5115,057
SPC SAMLIPAL71500.000072700.000071500.000072000.0000+0.5614,689
CROWNHAITAIAL9080.00009180.00009050.00009160.0000+1.1012,945
FirstPrev[1]2345NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Koreanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Koreanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Koreanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Koreanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.