Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2020.11.24
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
SUNGCHANG HOLDINAL1950.00002000.00001930.00002000.0000+3.36378,375
KIA MOTORSAL59700.000059900.000058700.000059800.0000+0.842,004,568
NOROOHOLDINGSAL9650.00009700.00009600.00009660.0000+0.7314,777
HANWHA GENERALAL3070.00003860.00003065.00003605.0000+18.5922,897,950
DAEDONG INDAL6890.00007020.00006830.00006960.0000+2.96421,278
HEUNGKUK F&M INSAL2795.00002970.00002765.00002800.0000+1.27314,920
HEUNGKUK INS 2P PRFAL23000.000023500.000023000.000023200.0000+0.871,794
HANWHAAL26750.000027250.000026500.000026800.0000+0.94739,654
CJ CORP PREFERENCE S1AL49950.000050000.000049350.000050000.0000+0.709,144
SANGSANGININVSECAL1075.00001320.00001070.00001170.0000+10.388,849,635
KG CHEMICAL CORPINARYAL18900.000019950.000018900.000019750.0000+4.77272,513
DI DONGILAL83800.000085300.000083500.000085300.0000+1.7911,149
CHEIL GRINDINGAL6920.00007050.00006860.00006990.0000+1.1621,135
ALUKOAL4750.00004830.00004690.00004825.0000+2.662,734,888
SAM YANG T SAL63700.000064500.000063300.000064000.0000+0.476,088
KIS WIREAL14950.000015200.000014850.000015150.0000+2.0276,630
SHINIL ELECAL1875.00001890.00001870.00001890.0000+0.80890,984
TCC STEELAL3695.00003735.00003660.00003735.0000+1.49377,081
SUNCHANGAL4470.00004540.00004445.00004490.0000+0.4523,395
SEAH STEEL HOLDAL48900.000050800.000048700.000049300.0000+0.9215,763
POSCO CHEMICALAL81100.000084800.000080600.000084600.0000+4.96733,453
CHIN YANG INDAL4590.00004710.00004560.00004665.0000+1.97273,383
NAMYANG DAIRY PREFERENCE S1AL138500.0000140500.0000138500.0000140500.0000+0.72339
SEBANG PREFERENCE S1AL6360.00006420.00006350.00006390.0000+0.47851
BINGGRAEAL55500.000056100.000055500.000055800.0000+0.3619,557
NEXENAL4115.00004210.00004105.00004170.0000+1.3481,559
SINGSONGHOLDINGSAL3805.00003830.00003790.00003810.0000+0.1321,941
ILSHINSTONEAL1995.00002035.00001995.00002020.0000+1.001,262,353
DAEDUCK 1P PRFAL9700.000010100.00009450.000010000.0000+4.1787,453
NI STEELAL2420.00002455.00002390.00002425.0000+1.04349,867
DAEWOO ELEC COMPAL2870.00002945.00002850.00002940.0000+3.341,296,468
TAEYOUNG CONSTAL10250.000010400.000010200.000010300.0000+0.98221,996
TAEYOUNG CONST-1P PRFAL13850.000014300.000013650.000014000.0000+1.4539,630
SAMWHA ELECTRICAL18500.000021000.000018500.000018900.0000+2.72847,129
MOTONICAL11500.000012000.000011400.000011900.0000+4.85186,891
KOREA REFRACTAL3340.00003365.00003305.00003350.0000+1.3689,761
KOREA FLANGEAL2125.00002240.00002100.00002165.0000+3.10965,551
WOOJINI&SAL7570.00007700.00007560.00007610.0000+0.668,096
HWASHININARYAL2805.00002865.00002805.00002835.0000+1.25203,550
YEONG HWA METALAL2295.00002470.00002270.00002440.0000+5.6314,830,390
KYUNGDONG INVESTAL28400.000029600.000028250.000029300.0000+3.7210,999
DYAL4525.00004620.00004525.00004610.0000+1.88130,460
GMB KOREAAL7800.00008080.00007690.00008070.0000+4.94421,287
YOUNGBO CHEMAL3965.00004040.00003950.00004005.0000+1.39130,144
KG DONGBUSTEEL1PAL128000.0000135000.0000128000.0000132500.0000+4.742,946
KWANG MYUNG ELECAL2025.00002225.00002015.00002100.0000+4.221,868,518
HITRON SYSTEMSAL2980.00003270.00002960.00003235.0000+7.48314,814
LOTTE SHOPPINGAL104000.0000108500.0000103000.0000105000.0000+3.45430,315
INZI CONTROLSAL11250.000011550.000011150.000011450.0000+2.23622,672
MANIKERAL689.0000707.0000689.0000702.0000+1.893,906,502
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Koreanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Koreanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Koreanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Koreanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.