Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2020.11.24
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ACE BEDAL40650.000041550.000040100.000041550.0000+2.342,470
DAERYUKAL4710.00004800.00004700.00004720.0000+0.1184,645
KUK YOUNG G MAL3000.00003095.00002995.00003085.0000+3.351,832,501
HEUNGKUKAL5830.00005970.00005800.00005900.0000+1.7295,124
UNICKAL8340.00008730.00008330.00008510.0000+2.781,418,192
KANGLIMAL1825.00001855.00001805.00001855.0000+1.09929,312
Q CAPITALINARYAL568.0000607.0000567.0000595.0000+4.945,204,673
ILJI TECHAL4000.00004090.00004000.00004040.0000+1.13187,953
LEADERS TECH INVAL565.0000576.0000555.0000575.0000+2.311,007,113
POSCO ICTAL6940.00007110.00006860.00007030.0000+2.633,433,973
CNHAL1790.00001845.00001775.00001835.0000+3.6786,304
HANKOOK ATLASBXAL54500.000056400.000054100.000055000.0000+1.855,773
KB AUTOSYSAL6370.00006430.00006310.00006410.0000+0.6316,316
HANIL FORGINGAL2070.00002125.00002060.00002110.0000+2.181,162,023
DAESUNG ELTECAL734.0000774.0000731.0000755.0000+3.281,565,110
DONGWHA ENTERPRIAL38450.000039850.000038400.000039850.0000+4.59153,938
J ESTINAAL2155.00002210.00002135.00002185.0000+1.8673,960
SANG BOAL1275.00001345.00001265.00001335.0000+5.531,992,287
LIX SOLUTIONAL683.0000759.0000669.0000699.0000+2.1916,691,530
SAMJINAL10050.000010200.00009940.000010150.0000+1.6043,774
HAESNG INDAL10850.000011150.000010850.000011100.0000+2.30105,649
ABCO ELECAL6960.00007310.00006960.00007230.0000+4.03476,906
SCIAL4695.00005480.00004680.00004945.0000+5.2115,584,280
GEUMHWA PSCAL27950.000028150.000027900.000028100.0000+0.907,879
SIMMTECH HOLDINGAL2505.00002565.00002470.00002545.0000+1.60435,072
EGAL8910.00009250.00008780.00009040.0000+1.69127,955
KR BUSINESS NEWSINARYAL5760.00005860.00005710.00005810.0000+1.04126,814
KIESAL3170.00003245.00003120.00003240.0000+2.8641,036
JLSAL6640.00006690.00006620.00006660.0000+0.6019,394
INBODYAL17500.000017950.000017350.000017900.0000+2.29123,627
CUBE&COMPANYAL1590.00001720.00001570.00001700.0000+6.92538,866
SEOULEAGUERAL1015.00001025.0000999.00001020.0000+0.49123,717
HANBIT SOFTAL3600.00003725.00003595.00003695.0000+2.64304,095
NPKAL1890.00001935.00001875.00001900.0000+0.80121,394
GIGALANEAL1950.00002070.00001920.00002060.0000+5.912,598,922
INKTECAL3740.00003895.00003650.00003890.0000+4.01113,203
CAMMSYSAL2895.00002980.00002865.00002950.0000+2.612,521,385
W HOLDINGAL361.0000380.0000359.0000377.0000+5.018,095,390
OSUNG ADV MATERAL4540.00004960.00004460.00004610.0000+4.6557,991,160
SAMYOUNG M-TEKAL5500.00005660.00005500.00005540.0000+1.47422,595
AJINEXTEKAL5440.00005500.00005410.00005490.0000+1.2937,460
NUVOTECINARYAL1480.00001570.00001470.00001570.0000+6.801,194,665
HOMECASTINARYAL3135.00003300.00003100.00003205.0000+1.75204,377
TOP ENGAL9740.00009990.00009730.00009840.0000+1.13375,592
IGLOO SECURITYAL4550.00004600.00004510.00004600.0000+1.1017,269
W I H CAL5180.00005410.00005170.00005340.0000+3.29112,483
LMSAL10000.000010200.00009920.000010200.0000+2.1068,000
MODA-INNOCHIPSAL4085.00004175.00004025.00004160.0000+2.34159,839
SUNGCHANG AUTOTEAL8820.00009040.00008820.00008980.0000+1.8194,069
PIXELPLUSAL4700.00004920.00004700.00004855.0000+3.0825,706
FirstPrev[1]23NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Koreanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Koreanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Koreanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Koreanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.