Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2021.04.20
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
SILLA TEXTILEAL2845.00002950.00002840.00002890.0000+1.58426,000
KOREA FURNIAL6540.00006950.00006540.00006880.0000+3.61444,036
PUREUN S BKAL17750.000019500.000017300.000018300.0000+3.39817,718
WONIK CUBEAL5070.00005770.00004835.00005450.0000+8.5722,568,330
KOREAN DRUGAL12200.000012500.000011700.000012450.0000+1.22303,156
SAMMOK S-FORMAL15200.000015550.000014750.000015450.0000+0.98147,641
GLOBONAL4865.00005030.00004815.00004895.0000+0.62693,847
MASON CAPITALAL691.0000714.0000685.0000710.0000+2.75639,652
JEONGSAN AIKANGAL2190.00002270.00002185.00002265.0000+3.42406,304
EUGENEAL5690.00005840.00005650.00005780.0000+1.58887,461
HAN KOOK CAPITALAL750.0000776.0000748.0000773.0000+2.791,262,532
DONGIL STEELAL5820.00006400.00005820.00006320.0000+8.59575,584
HANKUK STEELAL3545.00003620.00003535.00003610.0000+1.40380,552
AJU IB INVESTAL6880.00007240.00006730.00007090.0000+3.655,415,996
EYESVISIONAL4970.00005090.00004885.00005090.0000+2.41302,024
BTC KOREA PREFERENCE S1AL28500.000029150.000028400.000029100.0000+6.203,428
WOORI TECHAL1400.00001440.00001380.00001435.0000+2.502,112,387
MOATECHAL9710.00009900.00009660.00009860.0000+1.5429,248
TBCAL1655.00001750.00001655.00001720.0000+5.204,600,532
INTERPARKAL4045.00004530.00004045.00004295.0000+6.4414,330,580
SEJONG TELECOMAL800.0000810.0000790.0000802.0000+1.139,026,131
HEERIM ARCHITECTAL5310.00006900.00005290.00006900.0000+29.947,290,989
SANGSANGINAL6780.00006930.00006780.00006920.0000+1.32345,671
EAGON HOLDINGSAL5220.00005350.00005040.00005350.0000+3.28808,372
SEJOONGAL2700.00002750.00002700.00002740.0000+0.92103,238
NURI TELECOMAL7760.00007820.00007700.00007800.0000+0.52124,959
HANS BIOMEDAL13400.000014250.000013300.000014250.0000+6.34414,858
SANGJI CAELUMAL1715.00001760.00001660.00001735.0000+1.172,315,595
HANYANG ENGAL19600.000020100.000019600.000019850.0000+1.28481,187
CODES COMBINEAL2640.00002730.00002640.00002715.0000+2.84536,560
YES24AL16800.000018850.000016500.000017850.0000+8.515,929,753
NE NEUNGYULEAL18500.000019950.000017550.000019550.0000+6.253,327,277
HANKOOK TECHAL1490.00001540.00001485.00001525.0000+2.352,524,884
HANCOM WITHAL12100.000013300.000011650.000012850.0000+6.204,896,941
EXAX INCAL1650.00001680.00001635.00001670.0000+0.30643,299
CUREXOAL10250.000011000.000010200.000011000.0000+10.00846,763
SEOUL AUCTIONAL14850.000015600.000014650.000015350.0000+3.72433,059
HAATZAL11750.000012200.000011650.000011800.0000+0.85510,786
Y-OPTICSAL2900.00003055.00002890.00002975.0000+2.94420,462
DISPLAY TECHAL4910.00005170.00004910.00005150.0000+4.15383,914
HANA MICRONINARYAL13150.000013350.000012700.000013300.0000+1.141,173,536
WEBZENAL39400.000040700.000039400.000040700.0000+3.17726,609
CHOONG ANG VACINARYAL18100.000018500.000017850.000018500.0000+2.21244,204
LMSAL11200.000011450.000011150.000011400.0000+0.8855,316
HAESUNG OPTICSAL1285.00001310.00001260.00001300.0000+3.17422,431
SEO SANINARYAL3005.00003070.00003000.00003045.0000+0.33105,758
GEMVAX & KAELAL24300.000025300.000024200.000024900.0000+2.68386,364
SOOSUNGAL2155.00002175.00002105.00002160.0000+0.23171,873
NEO TECH SYSAL4340.00004450.00004265.00004410.0000+1.6190,212
DUCKSHINHOUSINGAL1520.00001570.00001505.00001540.0000+1.321,432,909
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Koreanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Koreanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Koreanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Koreanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.