Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2022.06.24
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
SAM CHUN DANG PHAL34350.000036650.000034350.000036650.0000+6.70126,159
PS TECAL3675.00003930.00003675.00003915.0000+5.246,779
SUNKWANGAL85000.000086600.000084500.000086000.0000+0.9436,934
BOSUNG TECHAL5100.00005390.00005030.00005360.0000+4.283,082,920
ORICOMAL4805.00005750.00004805.00005750.0000+18.56270,761
YG-1AL6280.00006560.00006280.00006540.0000+2.19100,526
MASON CAPITALAL642.0000763.0000637.0000712.0000+11.0823,128,720
KPFAL5670.00006350.00005670.00006010.0000+6.374,084,884
KYUNGCHANGAL2340.00002545.00002340.00002500.0000+3.3195,262
DAESUNG ELTECAL811.0000905.0000780.0000824.0000+1.605,609,872
HLBAL32200.000033800.000031950.000033600.0000+5.66749,547
HANCOMAL16600.000018100.000016600.000018050.0000+9.06337,769
YANGJISAAL6860.00007250.00006750.00007170.0000+4.5244,528
JMIINARYAL997.00001050.0000976.00001045.0000+4.81171,936
EO TECHNICSAL82700.000085900.000082700.000084900.0000+3.5462,751
OSCOTECAL24050.000025300.000023600.000025050.0000+5.25188,276
JLSAL7450.00007560.00007450.00007560.0000+1.0729,103
HANS BIOMEDAL9390.000010050.00009390.000010050.0000+6.5726,333
HLBPHARMAAL12400.000013450.000012300.000013250.0000+8.16434,827
YURA TECHAL6150.00006780.00006150.00006700.0000+4.3649,632
TOVISINARYAL8300.00008880.00008300.00008860.0000+4.3691,775
CJ FRESHWAYAL40700.000041450.000040200.000041050.0000+0.1259,371
BINEXAL11500.000012700.000011500.000012600.0000+10.04301,090
SAMBO MOTORSAL3440.00003755.00003440.00003740.0000+6.55108,842
I-COMPONENTSAL5810.00006080.00005810.00006060.0000+1.3419,152
NHN KCPAL12300.000013300.000012300.000013250.0000+7.72283,668
BRIDGETECAL4665.00004800.00004665.00004800.0000+2.2432,974
CAPEINDAL3995.00004285.00003930.00004280.0000+6.47152,411
CELLTRION PHARMAL72400.000077400.000072300.000077100.0000+6.79169,002
INNOWIRELESSINARYAL27000.000028400.000027000.000028200.0000+4.4441,712
TERA SCIENCEAL1910.00002160.00001875.00002120.0000+13.982,026,867
CODENATUREAL2000.00002075.00001930.00002035.0000+2.781,001,753
ITMSEMICONDUCTORAL32850.000033900.000032800.000033850.0000+3.2041,549
ACE TECHAL7260.00007580.00007250.00007550.0000+5.01323,164
JASTECHAL5170.00005430.00005170.00005400.0000+4.655,331
E-CREDIBLEAL16700.000017100.000016650.000017100.0000+2.706,413
SEEGENEAL33850.000037550.000033850.000037450.0000+10.64674,252
AROOTAL429.0000452.0000429.0000440.0000+2.801,074,346
WORLDEXAL17450.000018500.000017250.000018450.0000+7.27164,553
KNWAL8390.00008790.00008390.00008680.0000+3.4619,352
SYAL2740.00003005.00002720.00002990.0000+7.17280,381
JEONJINBIOAL3900.00004205.00003900.00004045.0000+3.728,380
DGENXAL1140.00001195.00001070.00001190.0000+3.93878,062
IFAMILYSCAL12850.000013750.000012850.000013700.0000+5.3826,160
EMNETAL5340.00005530.00005290.00005520.0000+3.3714,197
DOOSAN TESNAAL29200.000030800.000029200.000030650.0000+4.97202,193
ASSEMSAL11450.000012700.000011450.000012450.0000+8.73324,080
SINJIN SMAL6860.00007220.00006860.00007210.0000+4.0427,831
GC CELLAL50800.000058600.000050800.000057200.0000+12.60195,538
HUGELAL105500.0000109700.0000104700.0000109200.0000+3.6140,028
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Koreanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Koreanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Koreanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Koreanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.