Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2019.09.16
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
HANKOOK TECH GPAL14200.000014400.000014050.000014350.0000+1.7742,306
GAON CABLEINARYAL16800.000017000.000016750.000016900.0000+0.6013,851
HYUNDAI ENG PREFERENCE S1AL180000.0000186000.0000178000.0000184500.0000+5.136,579
BOHAE BREWERYAL1215.00001250.00001185.00001250.0000+2.0410,084,500
UNIONAL4565.00004785.00004565.00004715.0000+2.50589,957
JW PHARMA-2P PRFAL38200.000039100.000037700.000038750.0000+0.78124
NAM KWANG CONSTAL12350.000014650.000012300.000014300.0000+16.26470,856
SG CHOONGBANGAL1970.00002045.00001970.00002025.0000+2.53605,511
BYC PREFERENCE S1AL128000.0000131500.0000128000.0000131500.0000+2.731,491
CHO BIAL21200.000023000.000020350.000021600.0000+6.14567,327
DAESANG PREFERENCE S1AL12750.000013100.000012750.000013100.0000+3.157,693
SK NETWORKSINARYAL5440.00005550.00005420.00005450.0000+0.55929,151
SK NETWORKS PREFERENCE S1AL87300.000088700.000087300.000088700.0000+1.491,333
NAMYEUNG VIVIENAL17600.000019150.000017550.000018150.0000+3.13232,744
KYOUNGNONGAL15400.000016900.000015300.000016250.0000+8.701,547,955
DOHWA ENGINAL11300.000011700.000011250.000011400.0000+2.24369,921
EXPORT PACKINGAL19350.000019500.000019250.000019400.0000+0.522,046
HANDOKAL21200.000021600.000021200.000021600.0000+2.1332,097
BUMYANG CONSTAL1665.00001730.00001650.00001670.0000+0.30154,810
DONGILSTEEMFGAL2720.00002815.00002710.00002810.0000+4.2793,897
BO LAKAL2070.00002105.00002045.00002090.0000+0.971,434,514
AMOREG-1P PRFAL25200.000026000.000025000.000025500.0000+2.204,936
SHIN POONG PAPERAL1305.00001320.00001295.00001320.0000+1.5444,412
DAEWOONGAL16550.000017000.000016550.000016950.0000+2.1117,489
YUANTA SEC KORAL2745.00002835.00002725.00002815.0000+3.11370,096
MI CHANG OILAL80200.000084300.000079700.000082500.0000+4.703,450
DAEHAN SYNTHETICAL95500.000095700.000094400.000095700.0000+0.21226
SEOUL FOOD PREFERENCE S1AL3680.00003725.00003680.00003710.0000+0.1316,517
DAELIM C&SAL7270.00007600.00007270.00007600.0000+5.1232,870
KLEANNARA-1P PRFAL18200.000018900.000017750.000018750.0000+2.7440,154
TWAY HOLDINGSAL1800.00001860.00001775.00001840.0000-0.541,785,975
DONGIL INDAL56700.000057700.000056600.000057700.0000+1.762,829
HANSHIN CONSTAL15600.000015950.000015550.000015650.0000+1.6218,369
SUNGSHIN CEMENT PREFERENCE S1AL11450.000012450.000011100.000011750.0000+6.33155,018
COSMOAM&TAL9900.000010300.00009870.000010300.0000+3.62580,036
MONAMIAL5280.00005300.00005160.00005300.0000+1.341,429,309
HYUNDAI MTR PREFERENCE S2AL84100.000085000.000082800.000084300.00000.0043,163
PHARMICELLAL7810.00007900.00007720.00007900.0000+1.28317,505
CROWNHAITAIAL11150.000011650.000011000.000011500.0000+4.55145,323
SK DISCOVER-1P PRFAL14650.000014850.000014450.000014800.0000+1.727,918
KEC HOLDINGSAL745.0000758.0000742.0000755.0000+1.3432,458
GREEN CROSSINARYAL112000.0000113500.0000110000.0000113000.0000+3.2032,193
DAEWON CABLEAL1275.00001345.00001270.00001325.0000+5.581,280,347
MIRAEASSET DW-2P PRFAL4185.00004300.00004185.00004285.0000+2.39426,513
ILSHINSTONEAL3485.00003700.00003425.00003565.0000+5.0117,480,030
ISUPETASYSINARYAL4690.00004700.00004510.00004700.0000+2.62707,712
PAN-PACIFICAL2815.00002880.00002800.00002850.0000+1.0677,325
DAIDONG ELECAL3875.00003975.00003865.00003940.0000+1.688,771
MOONBAE STEELAL2860.00002995.00002860.00002950.0000+3.51288,624
WILLBESAL1125.00001155.00001125.00001145.0000+1.78280,125
FirstPrev[1]23NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Koreanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Koreanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Koreanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Koreanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.