Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
2022.01.28
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
SAMYANG PREFERENCE S1AL64900.000065500.000063000.000065500.0000+1.08332
DOOSAN PREFERENCE S1AL68900.000073300.000066800.000073300.0000+6.395,967
DL 1PAL33400.000035250.000033400.000035200.0000+4.45962
IL DONG HOLDINGSAL11450.000012100.000011450.000011900.0000+0.8531,911
SAMIL PHARMAL7340.00007590.00007240.00007550.0000+2.8633,619
SK HYNIXAL115000.0000121500.0000114500.0000120500.0000+6.174,714,259
EUSU HOLDINGSAL5180.00005520.00005130.00005520.0000+7.6022,528
HYUNDAI ENG&CONAL38500.000042650.000038500.000042200.0000+9.611,691,416
HANWHA 3PB PRFAL14450.000014900.000014450.000014900.0000+3.1140,883
CJ CORPAL76900.000080300.000075300.000079400.0000+4.7589,597
JW PHARMA-1P PRFAL31600.000033500.000031600.000033500.0000+7.03643
MANHO ROPE&WIREAL21450.000022150.000021450.000022100.0000+1.844,054
KUKBOAL1505.00001845.00001505.00001565.0000+8.6819,124,410
KUMHO ELECTRICAL2340.00002430.00002290.00002400.0000+4.80196,603
SK SECURITIESAL850.0000868.0000847.0000868.0000+2.602,270,457
CHONGKUNDANGHOLDAL65700.000068300.000065700.000068100.0000+2.567,112
DAESANGAL21000.000022200.000020600.000022150.0000+6.75183,282
DAESANG PREFERENCE S1AL15750.000016350.000015750.000016350.0000+3.813,284
SHINYOUNG SEC PREFERENCE S1AL60000.000060500.000060000.000060500.0000+0.671,230
HANYANG SECAL14000.000014900.000013900.000014850.0000+6.0762,661
TSAL2620.00002730.00002620.00002725.0000+2.06335,025
DL CONAL26150.000027950.000025800.000027850.0000+5.2933,149
KOLONAL28400.000030150.000028150.000029850.0000+5.1144,063
KOLON PREFERENCE S1AL18650.000019600.000018350.000019450.0000+4.011,841
DONGSUNG PHARMAL7890.00008000.00007710.00008000.0000+1.2744,922
HANJIN TRANSAL26750.000027700.000026600.000027600.0000+2.6025,613
NEXEN TIRE PREFERENCE S1AL2930.00003195.00002930.00003140.0000+2.2811,030
KCCINARYAL361000.0000384500.0000360000.0000381000.0000+6.87144,379
BUMYANG CONSTAL4545.00004880.00004535.00004860.0000+7.05699,073
ORIENTBIOINARYAL1040.00001245.00001030.00001180.0000+14.564,242,663
SHINIL ELECAL1965.00002025.00001935.00002020.0000+2.801,246,978
CHIN HUNG INT-2P PRFAL14650.000015200.000014650.000014800.0000+2.071,574
AMOREGAL39700.000040900.000039350.000040800.0000+3.55114,092
SAM YUNG TRADINGAL13300.000013750.000013100.000013700.0000+3.018,309
KUMHOE&CAL9650.000010200.00009590.000010050.0000+4.80118,116
BUKWANG PHARMAL9950.000010700.00009950.000010600.0000+6.53394,837
SEAH STEEL HOLDAL99000.0000106000.000097000.0000104500.0000+5.7720,475
DAEWON PHARMAL13700.000014500.000013700.000014500.0000+4.32167,936
KOREAN AIR LINEAL27100.000028400.000026800.000028300.0000+6.192,503,006
KOREAN AIR LI PREFERENCE S1AL34750.000035050.000033850.000035050.0000+4.476,050
DAISHIN SEC PREFERENCE S1AL14200.000014650.000014100.000014650.0000+2.8151,800
DAISHIN SEC-2P PRFAL13600.000014250.000013600.000014100.0000+2.1716,656
PANG RIM SPINNINAL2570.00002725.00002570.00002700.0000+4.05200,710
KOREAN REINSUAL9910.000010250.00009880.000010150.0000+3.05687,630
BORYUNG PHARMAL11450.000012300.000011450.000012000.0000+5.26276,441
SAJODAERIMAL25350.000026000.000024900.000026000.0000+2.7722,763
HYUNDAI PHARMAL4660.00004890.00004660.00004885.0000+5.05177,309
SONGWON INDAL18000.000019400.000017600.000019400.0000+8.38275,899
SAMIL C&SAL8780.000010850.00008750.00009420.0000+6.44238,199
KLEANNARA-1P PRFAL21200.000022000.000021200.000021950.0000+5.531,278
FirstPrev[1]234NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Koreanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Koreanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Koreanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Koreanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.